Occidental Tucanc N
Occidental Tucanc N Cancún hotel ligt vlak bij het Winkelcentrum Kukulcan Plaza en op ongeveer 10 minuten met de auto van het Mayamuseum van Cancun en beschikt over fantastische zwembaden waar gasten een duik in kunnen nemen. Het hotel biedt 339 gastenkamers en voorzieningen zoals een restaurant.
Dit hotel bevindt zich tevens op een korte afstand van het winkelcentrum La Isla in Cancún. Occidental Tucanc N bevindt zich maar 1 km van het Cancun Wax Museum.
Tequila Grill biedt Latijns-Amerikaanse gerechten en ligt binnen 6 minuten lopen.
- Locale bezienswaardigheiden
- Barracuda Marina1081 km
- Cancun Golf Club at Pok Ta Pok1360 km
- Playa - Beach1330 km
- Marina Sunrise Jungle Tours1790 km
- Torta Brava581 km
- El Rey mayan ruins4,8 km
- Extreme Games Cancun2017 km
- Aquaworld2204 km
- Luchthavens
- Luchthaven Cancún International20 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Wifi in openbare ruimtes
- Kluisje
Kamervoorzieningen
- WiFi is beschikbaar in kamers
- Mini bar
- Koffie- en theefaciliteiten
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ✈
Hoe ver is de luchthaven Cancún International van Occidental Tucanc N hotel?
Er is een 20 km afstand tussen Cancún International en Occidental Tucanc N hotel. - 🕗
Wat is het laatste dat we kunnen van Occidental Tucanc N hotel uitchecken?
Klanten van Occidental Tucanc N hotel moeten klaar zijn om om 11:00 uit te chechken. - 💵
Wat is de prijs van een kamer in Occidental Tucanc N hotel?
De gemiddelde kamerprijs in Occidental Tucanc N hotel is $346. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel. - ❓
Wat voor soort zwembad biedt dit hotel in Cancún?
Er is een zwembad beschikbaar bij dit hotel in Cancún.